Правовідносини з податковими органами

З 2014 року податкова сфера, з поміж інших, перейшла під юрисдикцію новоствореної Державної фіскальної служби України (ДФС), яка є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України і який реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового, митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску.
На сьогоднішній день  контроль за додержанням податкового законодавства здійснюється відповідними органами Державних податкових інспекцій Головного управління ДФС у відповідному регіоні.

Законодавча база: 
Податковий кодекс України.
Кодекс адміністративного судочинства України.
Постанова К МУкраїни «Про Державну фіскальну службу України».

Сфера послуг, запропонованих нашою компанією,  включає, проте не обмежується наступним:

Мінімізація податків — застосування сукупності законних методів, що дають змогу суб’єкту господарювання максимально знизити податковий тягар. Мінімізація податків ґрунтується на застосуванні таких прийомів і способів, що максимально зменшують податковий тягар платника податків у процесі його діяльності, мають довгостроковий характер з урахуванням можливих змін та впливу зовнішніх і внутрішніх факторів. Мінімізація податків це винятково легальний шлях максимального зменшення податкових зобов’язань, заснований на використанні законодавчо наданих можливостей в області податкового законодавства.

Податковий аудит, який включає, проте не обмежується наступним:

 • Перевірка правильності формування податкової бази.
 • Перевірка обгрунтованості використання податкових пільг.
 • Перевірка застосовуваних схем оптимізації оподатковування.
 • Перевірка правильності складання податкових документів.
 • Підготовка рекомендацій з виправлення допущених неточностей або порушень податкового законодавства.
 • Оцінка податкових ризиків і можливих негативних наслідків не виправлення неточностей або порушень податкового законодавства тощо.

Супроводження податкових перевірок, яке включає, проте не обмежується наступним:

 • Юридичні консультації в ході перевірки господарської діяльності податковими органами.
 • Юридичні консультації про правомірність вимог податкових органів (надання документів, усунення порушень податкового законодавства тощо).
 • Підготовка юридичних висновків про правомірність рішень, дій (бездіяльності) податкових органів.
 • Участь фахівців нашої компанії в переговорах з інспекторами податкових органів.
 • Розробка стратегії врегулювання спору.
 • Підготовка заперечень на акти податкових перевірок.
 • Підготовка скарг у вищестоящий податковий орган на рішення, дії (бездіяльність) податкових органів.

Визнання неправомірними рішень, дій (бездіяльності) податкових органів:

 • Визнання недійсними податкових повідомлень/рішень.
 • Визнання недійсними рішень податкових органів про відмову у відшкодуванні ПДВ і застосування відповідної ставки.
 • Визнання недійсними рішень податкових органів про стягнення податку (збору), пені, а також штрафу за рахунок грошових коштів або іншого майна платника податків.
 • Визнання недійсними рішень податкових органів про припинення операцій платника податків по його рахунках в банках і т. д.
 • Представництво інтересів клієнта при розгляді податкового спору в адміністративному суді (всіх інстанцій), включаючи стадію виконання судового рішення.
 • Стягнення судових витрат та збитків у результаті неправомірних рішень, дій (бездіяльності) податкових органів тощо.

Забезпечення захисту від кримінальної відповідальності платників податків:

Найпоширенішою причиною притягнення службових осіб підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності, осіб, що займаються підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи чи будь-якої іншої особи, яка зобов’язана сплачувати податки збори, інші обов’язкові платежі  є умисне ухиляння від їх сплати (ст. 212 КК України). Необхідно відмітити, що ст. 212 КК України передбачає відповідальність не за факт несплати у встановлений термін податків, зборів або інших обов’язкових платежів, а за навмисне ухилення від їхньої сплати. Подібні злочини найчастіше виявляються при перевірках дотримання вимог податкового законодавства працівниками органів державної податкової служби, у тому числі податкової міліції. Реалією сьогодення стає той факт, що матеріали податкових перевірок все частіше передаються в слідчі органи для вирішення питання про порушення кримінальних справ за фактом «ухиляння від сплати податків». Причин для карного переслідування є безліч, однак їхня обґрунтованість найчастіше викликає значні сумніви. У багатьох випадках платники податків притягуються до відповідальності без обліку особливостей начислення того чи іншого податку, не завжди вірно здійснюється кваліфікація дій платника податків, не повною мірою правоохоронними органами досліджуються питання винуватості платника податків, тобто його відносини до скоєного діяння тощо.

Наша компанія гарантує Вам кваліфіковану юридичну допомогу у правовідносинах з податковими органами, включаючи участь адвоката у кримінальному судочинстві.

Ціна за надані послуги залежить від  складності справи та терміновості їх надання.

Схожих записів не знайдено.

Яндекс.Метрика